İzmir’de Beko 6. Ödüllü Okullararası Takım Turnuvası İzmir Satranç Merkezinin veya eski adıyla Antalya Düşler Sokağı Satranç Merkezinin kesin başarısıyla sonlandı…

Salonun yukarıdan görünüşüŞampiyon Ramazan Savaş İ.Ö.O.
İzmir ilimizde her sene oldukça başarılı bir şekilde organize edilen Ödüllü Beko Okullararası Takım Turnuvası’nın, bu yıl 305 okul takımı ve 1510 sporcu öğrencinin rekor katılımıyla 6.sı gerçekleşti. Turnuvaya katılan iller arasında Ankara, İstanbul, Antalya, Denizli, Muğla, Aydın, Sakarya, Adana, Mersin, Manisa, Uşak, Bursa, Kocaeli gibi iller yer alıyorlar. Veli ve öğretmenlerle birlikte katılımın 2500’e ulaştığı Beko Turnuvası sonunda tüm katılımcılara dağıtılan Beko armalı şapka ve T-shirtlerle şölen alanını süsleyen sporcular görülmeye değer bir manzara sergilediler.
Karatay Lisesi ŞampiyonOrhun Caner Eren ve öğretmeni Umut Karınca
beko6_10.jpgBurak Avcı & Zafer Karınca
Tamamı eski öğrencilerimizden oluşan Ramazan Savaş İ.Ö.O. miniklerde yenilgisiz Şampiyon olurken, gençlerde de yine eski öğrencilerimizin yer aldığı Karatay Lisesi yenilgisiz şampiyon oldu. Umut Karınca’nın çalıştırdığı DEÜ Özel 75.Yıl İ.Ö.O.’ndan Orhun Caner Eren’de masa derecesi yaparak şampiyon oldu ve altın madalya aldı.